Jak zostałem dizajnerem.

Kim jestem? Co robię? Jak i dlaczego?

Skoro trafiliście na tego bloga, to znaczy, że prawdopodobnie oglądaliście moje portfolio i już wiecie, że jestem grafikiem, projektantem graficznym, graphic designerem – jak kto woli. Większość życia spędzam właśnie na tym. Nie dlatego, że jestem pracoholikiem ale dlatego, że to co robię jest czymś co daje mi najwięcej satysfakcji.

Zaczęło się od wielkiej ciekawości i czystej zajawki. W zasadzie nic innego, poza piłką nożną oczywiście, nie zajmowało mi tyle czasu i nie dawało tyle przyjemności. Sporą część mniej lub bardziej dorosłego życia dłubałem w programach graficznych, szukałem inspirujących projektantów, pochłaniałem książki i artykuły, robiłem setki projektów z ciekawości i chęci znalezienia odpowiedzi na ciągle powracające pytanie: jak to działa?

Z biegiem lat przerodziło się to w sposób na życie i zawód. Współpracując ze studiami oraz agencjami graficznymi nabrałem doświadczenia, poznałem kulisy prac projektowych, ale ani trochę nie zmniejszyło to frajdy jaką mam z robienia tego co robię na co dzień. Czuję wręcz, że moja chęć podejmowania się nowych, ciekawych projektów i poszerzania horyzontów rośnie.

Dzisiejszy świat, jeśli tylko chce się odnieść sukces większy niż przeciętny, wymaga albo nawet wymusza kreowanie siebie i swojego biznesu w sieci. Tutaj do pomocy wkraczam ja. Co właściwie robię? Zapewniam kompleksową pomoc i wsparcie w kreowaniu wizerunku firmy, klienta w sieci. Zajmuję się kreowaniem i tworzeniem dobrego wrażenia na twoim potencjalnym kliencie. Wyjątkowa strona internetowa, logo czy charakterystyczne materiały reklamowe to świetny sposób by odróżnić się od miliona innych firm i stać się rozpoznawalnym na rynku – w końcu „jak cię widzą, tak cię piszą”.

Jeśli potrzebujesz zaistnieć, wyróżnić się, nabrać tempa i rozmachu, dać o sobie znać światu i być widocznym, na pewno pomogę.

Ja daję wam znać o sobie, bądźmy w kontakcie.

Write a Comment