A po co mi ten blog?

O czym będę tutaj pisał? Nie mam zamiaru wchodzić w buty ekspertów ani mędrców. Nie planuje zostać blogerem roku. W zasadzie idea jest bardziej praktyczna, bo może przynieść korzyści zarówno mi jak i wam – moim potencjalnym klientom. Powiedzmy, że będzie to forma poradnika dla nieświadomych lub ciekawych.

To, że siedzę w tej branży dość długo sprawia, że wiele rzeczy wydaje mi się oczywiste i intuicyjne. Przeciętny człowiek ma prawo nie wiedzieć jak wygląda to od strony technicznej. Czerpiąc z doświadczenia postaram się rozwiać wątpliwości dotyczące mojej pracy, projektów i wszystkiego co może być wam potrzebne.

To naturalne, że ludzie czegoś nie wiedzą, ale wcale nie musza tkwić w tej niewiedzy, żadne pytanie nie jest zbyt banalne, żeby je zadać. Skoro zależy ci na rozwoju biznesu i dobrych wyborach, musisz wiedzieć co to domena? Jak ją wykupić? Ile to kosztuje? A dlaczego logo jest projektowane w wektorze? Co to ten Pantone, CMYK, RGB? Jaki content management system wybrać? Content Management System?! O, jest tego sporo. Czy musisz to wszystko wiedzieć? Nie, nie musisz. Ja wiem to za Ciebie. 😉

Poza tym blog to dobre miejsce żeby się pochwalić. Istnieje prawdopodobieństwo, że mogłeś widzieć coś co zaprojektowałem. Od czasu do czasu pokażę jak wyglądał making of. Mam nadzieję, że będzie to ciekawe.

Coś oprócz tego?

Tak! Coś co wzbudzi emocje. Coś ciekawego, coś zabawnego, coś świeżego, coś irytującego. Wszystko co wiąże się z branżą.

Lubię rozmawiać o konkretach i tak też zamierzam pisać. Nie będę zajmował dużo czasu, będzie to czas poświęcony na coś ciekawego.